<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=680790929215316&amp;ev=PageView&amp;noscript=1">

 

 

 

 

 

 

people connect pobierz raport

 

 

People Connect 2021

Jesienią spotykaliśmy się na wyjątkowym wydarzeniu, które zgromadziło dyrektorów CIO i HR. Rozmawialiśmy o nowoczesnym przywództwie i budowaniu struktury kultury organizacyjnej, która przyciągnie odpowiednich ludzi, efektywnej współpracy i narzędzi, które mogą ją wspierać.

Program skupiał się na wydarzeniu online w hiperaktywnej formule. Jego uczestnicy mieli możliwość nie tylko wysłuchania wystąpień ekspertów, ale także zgłoszenia własnego tematu do dyskusji. Najlepsze rozwiązania dostarczyli praktycy, którzy wcześniej testowali je w swoich firmach.

Program został zbudowany wokół 6 głównych obszarów:

#What'sNextInTech
#DigitalWorkspace&Cloud
#DevOpsAgile&More
#NewTechLeadership
#DigitalEmployeeExperience
#WarForTalents

Zachęcamy do pobrania raportu po wydarzeniu!

 

people connect pobierz raport-1

 

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA

 

 


ikona (3)


TOPOWE CASE STUDY 

Untitled design (1)-Aug-23-2021-12-44-06-16-PM
Blisko 100 sesji TOPIC i kilkadziesiąt prezentacji SHOW OFF z polskiego i zagranicznego rynku. Liderzy i praktycy podzielą się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniami!  

ikona (5)-1

ELASTYCZNY FORMAT

Untitled design (1)-Aug-23-2021-12-44-06-16-PM

Dopasowujesz program do codziennych biznesowych obowiązków. O brak nietrafionych prezentacji i zmarnowanego czasu zadba doświadczony zespół moderatorów. 

ikona (1)-1

 

 PEER2PEER SHARING

Untitled design (1)-Aug-23-2021-12-44-06-16-PM
Przekonasz się, że dyskusje i wymiana wiedzy między czołowymi CIO i dyrektorami HR to najlepsza droga do szybkiego wypracowywania skutecznych rozwiązań.


ikona (6)

SKONDENSOWANA WIEDZA
Untitled design (1)-Aug-23-2021-12-44-06-16-PM

Setki wątków będą porządkowane i tagowane głównymi domenami dla lepszej nawigacji po agendzie. Najciekawsze wątki zostaną podsumowane w ramach domeny w uporządkowanej, esencjonalnej sesji na zakończenie programu.


ikona (7)

VENDOR FREE & VENDOR OPEN
Untitled design (1)-Aug-23-2021-12-44-06-16-PM

Sam decydujesz jakiej wiedzy szukasz! Możesz czerpać wiedzę od topowych dostawców technologii lub dyskutować w zaufanym gronie pozostałych uczestników! 


ikona (2)

 

WIĘCEJ NIŻ NETWORKING
Untitled design (1)-Aug-23-2021-12-44-06-16-PM

Podczas programu masz szansę współpracować z najlepszymi ekspertami i wypracować swoje własne rozwiązania. Czekają Cię szczere i otwarte dyskusje oraz setki odpowiedzi na setki zadanych pytań. 

 

MERYTORYKA

Doświadczony zespół wraz z dyrektorami programowym czuwają nad organizacją i jakością tematów. Oprócz wyboru spośród katalogu kilkudziesięciu prezentacji, uczestnicy mają możliwość zgłoszenia własnych wyzwań i tematów w ramach sesji „poszukuję wiedzy” lub „dzielę się wiedzą” w obszarach:  

Tranformacja technologiczna a Człowiek- Pracownik, Lider, Klient. Era humanizmu w kryzysie pandemii a przyspieszenie technologiczne. Nowa rola CIO w świecie post-COVID-19- business partner, lider transformacji cyfrowej, poszukiwacz inspiracji i dobrych praktyk.
Nowoczesne środowisko pracy to coś więcej niż wideo-konferencja. Nowoczesne narzędzia dają nam możliwości zwiększenia wydajności i zadowolenia pracowników. Jak budować kulturę, która wspiera pracę zdalną? Jak wykorzystać możliwości chmury do budowy środowiska pracy przyszłości?
Rola lidera technologicznego zmienia się z każdym rokiem. Jakie trendy są obecnie najważniejsze? Jak budować karierę swoją i swoich ludzi? Jak rozwijać się jako lider i człowiek? Czego szukają klienci firm executive search?
Pandemia wzmocniła rynek pracownika i otworzyła najlepszym pracownikom globalne możliwości pracy. Wojna o talenty jest jeszcze bardziej agresywna. Co działa w pozyskaniu i zatrzymaniu pracowników IT? Jakie są najcenniejsze dzisiaj kompetencje? Najskuteczniejsze motywatory?
Cyfrowe doświadczenie pracowników - dlaczego warto o tym mówić i czy to dobra inwestycja. HR 3.0 czyli więcej human touch czy czysta automatyzacja? Zarządzanie przez cele w świecie pracy zdalnej. Jak budować pozytywne doświadczenie kandydata i pracownika na każdym etapie?
Jak zmieniły się modele zarządzania IT w ostanich latach? Jak wdrażać agile w dużych i małych organizacjach by osiągnąć sukces? Jak OKR może uprościć nam życie? Jak budować procesy people analytics? Tajniki devops i UX - zobacz jak działają najlepsi.

 

DYREKTORZY PROGRAMOWI PEOPLE CONNECT 2021

Tina Sobocińska

Dynamiczna i innowacyjna HR Dyrektorka, która posiada ponad 20 lat doświadczenia w międzynarodowych firmach. Liderka transformacji HR, Digital HR Champion, pasjonatka Workplace of the future. Doświadczony lider zespołów HR (100+ pracowników).

Tina Sobcińska
Jakub Górnik

Jakub Górnik

Doświadczony lider działający na styku technologii i biznesu. Od wielu lat związany z branżą ICT, gdzie zajmował kluczowe stanowiska managerskie w międzynarodowych korporacjach. Ekspert w obszarach rozwoju nowego biznesu, transformacji cyfrowej i budowy produktów.

KEYNOTE SPEAKERS

POZNAJ NASZYCH PRELEGENTÓW


WEBINARY

PEOPLE CONNECT  1200x628


WTOREK 28 WRZEŚNIA | 8:30


Zapraszamy do obejrzenia webinara, podczas którego porozmawiamy o tym, jak migracja do chmury wpływa na strukturę i model zarządzania organizacją, dlaczego nie wystarczy być tylko dobrym pracodawcą by przyciągać talenty, jak pokonać drogę od managera do lidera technologii i z jakimi wyzwaniami się to wiąże.

 

 

 

OBEJRZYJ WEBINAR

 

PEOPLE CONNECT  1200x628 (3)


CZWARTEK 9 WRZEŚNIA | 8:30

Zapraszamy do obejrzenia webinara, podczas którego
porozmawiamy o 6 najważniejszych wyzwaniach naszego “new normal" w świecie IT. W tym o rekrutacji zespołów IT, przywództwie liderów IT i pracy hybrydowej. O roli HR i wyzwaniach w zarządzaniu specjalistami IT – na czym się skupić, gdzie szukać benchmarków, kto jest o krok przed nami.OBEJRZYJ WEBINAR

 

PEOPLE CONNECT  1200x628 webinar 3


ŚRODA 20 PAŹDZIERNIKA | 8:30

 

Zapraszamy obejrzenia webinara, podczas którego porozmawiamy o tym jak zmienia się rynek firm technologicznych i oczekiwania płacowe pracowników? Dlaczego tak się dzieje i jak na to racjonalnie reagować? Czego poza dobrymi wynagrodzeniami oczekują pracownicy z najbardziej poszukiwanymi na rynku kompetencjami? 

 OBEJRZYJ WEBINAR

 


NAJBARDZIEJ INTERAKTYWNE DOŚWIADCZENIE ONLINE
 
16-17 & 19 LISTOPADA 2021

DNI OSOBNO-03

20-minutowe prezentacje
2 sceny główne
6 równoległych
 ścieżek
pogłębiondyskusje 
i indywidualne spotkani

DNI OSOBNO-01

20-minutowe prezentacje

2 sceny główne
6 równoległych ścieżek
pogłębione dyskusje
i indywidualne spotkania

DNI OSOBNO-02

podsumowanie najciekawszych wątków w ramach

6 ścieżek tematycznych:
#What'sNextInTech
#DigitalWorkspace&Cloud
#DevOpsAgile&More
#NewTechLeadership
#DigitalEmployeeExperience
#WarForTalents

 

 

 

„Jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu merytorycznego oraz gości których udało się Wam zaprosić. To była prawdziwa przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu”  

„Jestem pod dużym wrażeniem – mój team jest nabuzowany pomysłami i realnymi wyzwaniami. Uważam, że temat i formuła są świetnie dobrane."
"Connect to miejsce spotkań inspirujących ludzi z szerokim wachlarzem doświadczeń i otwartym umysłem."
 „Wspaniali ludzie z ogromną wiedzę miło się z nimi dyskutuje a jeszcze milej słucha.” 

 „Connect daje możliwość rozmawiania o wspólnych problemach z osobami z różnych branż przy nieocenionym wsparciu fachowców. Pokazuje również, że wszyscy mamy zbliżone problemy i daje okazje do pogłębienie wiedzy jak poradzono sobie z problemami w innych firmach i czego warto się ustrzec.” 

 

 

ORGANIZATOR

 

CIONET Polska

PARTNERZY

PARTNERZY IDEA ZONE

KONTAKT

line (1)

maska (18)

 

maska (20)

 

 

 

 

 

 

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

KATARZYNA NOWAK
katarzyna.nowak@cionet.com

KONTAKT DLA PARTNERÓW I PRELEGENTÓW

ALEKSANDRA ZYGARSKA
aleksandra.zygarska@cionet.com