Google Cloud Partnerem CIONET Polska

Published by Anna Kosmala
March 21, 2020 @ 8:16 PM

Jednym z naszych celów jest dostarczanie społeczności możliwie szerokiej perspektywy i wiedzy o najważniejszych technologiach. Inspirujemy, pokazujemy ciekawe praktyki i dajemy możliwość dyskutowania z ekspertami, którzy są prawdziwymi autorytetami w swojej dziedzinie. Dlatego z ogromną radością witamy Google Cloud i Magdalenę Dziewguć w gronie partnerów - chmura jest w tym roku jedną z najważniejszych, najbardziej interesujących technologii, której poświęcamy coraz więcej uwagi.

„Zależy nam na byciu autentycznym partnerem w rozmowie z przedstawicielami społeczności CIONET Polska. Wiem, że poprzeczka w tym dialogu jest naprawdę wysoko i to dla nas fantastyczne wyzwanie. Chcemy pokazywać nie tylko różne aspekty rozwiązań cloudowych, zalety i wady modelu chmury publicznej, hybrydowej czy multicloud, ale także wspólnie z CIOs analizować możliwości rozwoju biznesowego dzięki wykorzystaniu chmury” – mówi Magdalena Dziewguć, dyrektor w obszarze rozwoju biznesu dla Google Cloud w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. „Rola CIO nieustannie ewoluuje, a chmura odgrywa kluczową rolę w tych zmianach, ponieważ daje organizacji wolność technologiczną, przyspieszenie i nową przestrzeń dla rozwoju” – dodaje Magda.

 „Na naszych spotkaniach mamy szczęście gościć najwybitniejszych praktyków i ekspertów, a przedstawiciele Google Cloud wniosą ogromną porcję wiedzy, doświadczenia i wizjonerskiego podejścia do technologii. Będziemy mogli uczyć się cloudu od najlepszych. Zwłaszcza, że chmura, to od dłuższego czasu jeden z topowych tematów rozmów naszej społeczności” – podkreśla Krzysztof Frydrychowicz, Managing Partner CIONET Polska.

Już jutro nadarzy się najlepsza z możliwych okazji do czerpania chmurowej wiedzy.
Od godziny 9 w przestrzeni wirtualnej startuje prawdziwe święto chmury, Google Cloud Poland Digital Conference.

Dlatego przy okazji ogłoszenia zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, szczególnie kierując Waszą uwagę na ścieżkę Business Growth, podczas której będziecie mogli posłuchać m.in. liderów zmian technologicznych, którzy przeprowadzili transformację cyfrową na ogromną skalę: Adam Marciniak (Wiceprezes Zarządu Banku nadzorujący Obszar Informatyki, PKO Bank Polski), Jarosław Mastalerz (Managing Partner, mAccelerator), Mirosław Forystek (CEO Vodeno) i Patryk Nowakowski (Head of Technology & Operations, Santander Bank Polska) opowiedzą o swojej drodze do cyfrowego sukcesu. 

Zapowiada się arcy ciekawie – nas na pewno tam nie zabraknie 😊 Do zobaczenia w chmurze!

Posted in:CIONET Poland

No Comments Yet

Let us know what you think

You May Also Like

These Stories on CIONET Poland

Subscribe by Email