Zapraszamy-1

Podczas Cloud Connect dowiesz się jak przeprowadzić transformację chmurową dostosowaną do swoich potrzeb i modelu biznesowego. Nie w teorii, a z dobrych praktyk setek specjalistów, którzy podpowiedzą, jak poradzić sobie z wyzwaniami i czerpać wymierne korzyści z tego rozwiązania. Wszystko podane w najbardziej interaktywnym formacie online z możliwością zgłaszania własnych tematów i wyzwań.

Pamiętaj, że “chmura to stan umysłu całej organizacji” - zapisz do udziału siebie i swój zespół. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia partnerów technologicznych i firm, które definiują kierunki adopcji chmury i rozwiązań chmurowych w Polsce na najbardziej interaktywnym wydarzeniu online.

POBIERZ RAPORT
300 uczestników (4)
Furman PL
Cloud Architecture
#CloudArchitecture
Jak podejść do architektury rozwiązań? Wyjaśnimy decyzje projektowe a także wskażemy potencjalne pułapki, których w chmurze nie brakuje.
Cloud Native
#CloudNative
Ile serwerów jest w „serverless”? Na ile 12factorApp ma nadal sens? Będzie też o kontenerach i klastrach.
 Data & AI & ML
#Data&AI&ML
Rozmowa o zarządzaniu, data governance oraz krytycznej analizie wyników to dopiero początek. Poszukamy wspólnie inspiracji technologicznych i sposobów na skuteczne wdrożenia.
Security Compliance
#Security&Compliance
Temat bezpieczeństwa chmury na przykładzie budowania aplikacji typu SaaS, migracji Lift&Shift czy systemu analizy strumienia danych w kopalni.
Adoption & Change Management
#Adoption&ChangeManagement
Adopcja technologii chmurowej w organizacji jest prostą rzeczą, czy może jednak wyzwaniem? Porozmawiamy o procesie zarządzania zmianą - planowaniu i realizacji.
Business Solutions
#BusinessSolutions
Jak wykorzystać chmurę do budowania przewagi konkurencyjnej? Poznajmy bogactwo rozwiązań biznesowych dostarczanych w modelu SaaS.
Business Value
#BusinessValue
Czy i kiedy wdrożenie chmury faktycznie się opłaca? Porozmawiamy o antycypowanych zyskach, realnych kosztach a także optymalizacji finansowej w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie.
Hybrid&MultiCloud
#Hybrid&MultiCloud
Czy i kiedy warto korzystać z usług kilku dostawców chmury? Jakie wynikają z tego benefity, a jakie są potencjalne ryzyka podejścia Multi Cloud czy Hybrid Cloud?
Get In Touch
With an Expert

WEBINAR 
CZWARTEK 10 LUTEGO | 8:30
Rozmowa Michała Furmankiewicza i Tomasza Bitnera

Obejrzyj kolejny webinar, tym razem poświęcony architekturze rozwiązań w chmurze. Rozmawialiśmy na nim o tym, jak je projektować, czego unikać i na co zwracać uwagę.

New call-to-action
Webinar 3

WEBINAR 
CZWARTEK 27 STYCZNIA | 8:30
Rozmowa Michała Furmankiewicza i Mariusza Chudego

Obejrzyj drugi webinar, podczas którego  rozmawialiśmy o budowaniu dobrej strategii Road2Cloud. Dowiesz się jak przygotować się do adopcji środowisk chmurowych - określać cele, potrzeby, potencjalne zyski i ryzyka.

New call-to-action
Webinar 2

WEBINAR 
CZWARTEK 13 STYCZNIA | 8:30
Rozmowa Michała Furmankiewicza i Tomasza Bitnera

Zapraszamy do obejrzenia webinaru podczas którego rozmawialiśmy co wydarzyło się przez ostatnie 12 miesięcy i sprawdziliśmy co zafundowali nam dostawcy usług chmurowych, którzy kształtują rynek, wytyczają nowe trendy.

obejrzyj webinar
Webinar (1)

CYKL ROZMÓW LIVE 
PORANKI Z GŁOWĄ W CHMURACH

Zapraszamy na LinkedIn CIONET Polska na cykl rozmów o chmurze. Każde spotkanie poświęcone będzie jednemu z 8 hashtagów wyznaczających ścieżki tematyczne Cloud Connect 2022.

New call-to-action
Live CIONET

WŚRÓD PRELEGENTÓW M.IN.

Opinie

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

ORGANIZATOR

CIONET Polska

Kontakt(1)

Główki (1)

 

Marta

Kasia Kę

 

WSPÓŁPRACA & PRELEGENCI

ALEKSANDRA ZYGARSKA
aleksandra.zygarska@degroup.pl

UCZESTNICY

MARTA DENEKA
marta.deneka@degroup.pl

PARTNERZY

KATARZYNA KĘSICKA

katarzyna.kesicka@degroup.pl