#9 Sesja strategiczna
Środa 29 listopada 2023 | 15:30 | Warszawa

CIO i CISO - zmiana roli w dobie cyfrowej transformacji i postępujących regulacji

Zarejestruj się
Cionet small white logo
Digital Excellence small white logo
Do wydarzenia pozostało
CIO i CISO - zmiana roli w dobie cyfrowej transformacji i postępujących regulacji
  • W dobie postępującej cyfryzacji, odmiejscowienia pracy (praca hybrydowa), rosnących zagrożeń i coraz bardziej skomplikowanych wymagań regulacyjnych, obowiązki CISO i CIO jeszcze nigdy nie były tak krytyczne i kluczowe.
  • Jak CISO i CIO powinni wpływać na transformacje swoich organizacji, by przygotować je do dalszego rozwoju w ciągle zmieniających się warunkach oraz jakie mechanizmy i rozwiązania wykorzystywać, aby pozwoliły im tworzyć długoterminową korzyść dla firmy i przyspieszyć ich wzrost.
  • Zmiana roli CISO z postrzeganego jako zespół ds. compliance i "blokera" innowacyjności, do osoby, która proponują skuteczne, pomocne rozwiązania , innowacje i rozwój biznesu - CISO jako partner dla biznesu.
  • Tsunami regulacyjne NIS 2, DORA i CER jako szansa dla osób odpowiedzialnych za cyberbezpieczeńswo (CISO, CSO, CIO w których odpowiedzialności jest cybersecurity) na zwiększenie "atencji" ze strony Zarządów swoich organizacji oraz wzmocnienie pozycji security i roli CISO. Jak optymalnie wykorzystać te szanse dla zwiększenia cyber resilience naszych organizacji a jednocześnie wzmocnić rolę CISO?
  • Czy to już czas by CISO znalazł stałe miejsce w Radzie Dyrektorów organizacji? „Wariacje" na temat miejsca CISO w organizacjach teraz i w przyszłości
Prelegenci - TBA

Program wydarzenia

Spotykamy się w centrum Warszawy już wkrótce zdradzimy gdzie!

Organizatorzy
programu
Partnerzy
Program stwarza wiele możliwości współpracy – przede
wszystkim w obszarze merytorycznym. Zapraszamy do naszej
społeczności również firmy technologiczne.
Zostań partnerem