Security musi być wbudowane w biznes, technologię i procesy. Podczas wydarzenia zaprezentowaliśmy rzeczywiste case studies z podejścia do cybersecurity – z perspektywy CIO i CISO topowych organizacji. Skoncentrowaliśmy się na codziennej współpracy i największych wyzwaniach na styku IT i security.

Dowiedzieliśmy się, jak skutecznie, a jednocześnie bezpiecznie wdrażać zmiany, systemy, nowe aplikacje i produkty w firmie, jak architektura technologiczna, IT i security powinna wyglądać i ewoluować w firmie, czy jak zbudować kulturę organizacyjną firmy, gdzie wszyscy czują się współodpowiedzialni za bezpieczeństwo.

KEYNOTE SPEAKERS

PRELEGENCI

DYREKTORZY PROGRAMOWI

 

- AGENDA -

Security Connect
Security Connect
Security Connect

New call-to-action

WEBINAR
Rozmowa Tomasza Matuły i Artura Kurcweila

Zapraszamy do obejrzenia webinaru, podczas którego rozmawialiśmy o tym, jak mądrze wykorzystane technologie dają realną wartość biznesową, dlaczego cybersecurity nie jest “kulą u nogi”, ale integralnym elementem świadczonych usług.

WEBINAR 
Rozmowa Mirosława Maja i Tomasza Matuły

Zapraszamy do obejrzenia webinaru poświęconego strategicznemu znaczeniu cyberbezpieczeństwa. Eksperci odpowiedzieli na pytania jak sprawić, żeby bezpieczeństwo było wbudowane w technologie i biznes oraz co zrobić, żeby rozumiano jego wartość dla organizacji.

- MERYTORYKA -

#CybersecurityValue&Innovation
Wyjaśnimy, jak rozmawiać o finansowych aspektach cyberbezpieczeństwa, obliczyć ROSI, koszt wystąpienia incydentów oraz przedstawić realną wartość inwestycji w cyberbezpieczeństwo.
#CyberInCrisis
Opowiemy, jak zarządzać zmianami, aby presja na szybkie powstawanie nowych systemów IT, usług, aplikacji, często wpływająca na wady architektury, błędy w oprogramowaniu czy stosowaniu rozwiązań tymczasowych, nie obniżyła poziomu bezpieczeństwa całej organizacji.
#SupplyChainSecurity
Przedstawimy narzędzia do weryfikowania, czy nasi partnerzy i dostawcy, przestrzegają polityk bezpieczeństwa i nie zagrażają bezpieczeństwu firmy.
#CERTPeople
Podpowiemy od czego zacząć tworzenie zespołu, jakich pracowników szukać, jakie usługi na rzecz swojej organizacji świadczyć, a jakie bardziej opłaca się nabyć na rynku lub eksportować.
#CommandControlCommunication
Informacja to także element bezpieczeństwa – niezależnie, czy jest to komunikacja wewnętrzna, zewnętrzna z zespołami SEC, mediami, organami nadzorczymi, innymi interesariuszami. Dlatego skupimy się na wyzwaniu, jakim jest czystość i jasność komunikatu, odpowiedni język i emocje.
#CloudSecurity
Wskażemy, jak układać współpracę z dostawcą chmury w procesach zarządzania incydentami, ciągłością działania, informatyki śledczej czy testowania bezpieczeństwa.
#BusinessValue
Czy i kiedy wdrożenie chmury faktycznie się opłaca? Porozmawiamy o antycypowanych zyskach, realnych kosztach a także optymalizacji finansowej w poszukiwaniu odpowiedzi na to pytanie.
#Hybrid&MultiCloud
Czy i kiedy warto korzystać z usług kilku dostawców chmury? Jakie wynikają z tego benefity, a jakie są potencjalne ryzyka podejścia Multi Cloud czy Hybrid Cloud?
Get In Touch
With an Expert
ELASTYCZNY FORMAT
ELASTYCZNY FORMAT
Wybieraj spośród 6 ścieżek tematycznych oznaczonych # i zbuduj spersonalizowaną agendę dopasowaną do swoich zainteresowań i codziennych obowiązków. Nagrane prezentacje są dostępne na platformie przez 3 tygodnie po wydarzeniu. Najciekawsze wątki z danej ścieżki tematycznej zostaną zebrane i omówione przez dyrektora programowego oraz zaproszonych gości w esencjonalnej sesji na zakończenie programu w czwartek.
50+ PREZENTACJI
50+ PREZENTACJI
Security Connect to przede wszystkim praktyczna wiedza i doświadczenia w zakresie strategii cybersec i cyfryzacji. Poznasz przykłady wdrożeń z topowych firm.
70+ DYSKUSJI
70+ DYSKUSJI
Security Connect umożliwia wymianę wiedzy oraz wspólne szukanie rozwiązań w gronie innych CIO oraz ich zespołów. To wszystko w trakcie 30-minutowych pogłębionych dyskusji w tematach zgłaszanych zarówno przez prelegentów, jak i uczestników wydarzenia.
Security Screw-Up Stories
SECURITY SCREW-UP STORIES
14 września w Warszawie zapraszamy na wieczorny networking w formie "Security Screw-Up Stories"! Pokażemy zaskakujące, śmieszne, a czasami przerażające historie z życia wzięte związane z cybersecurity, próbami włamań, prowadzonymi projektami czy współpracą pomiędzy IT, security i biznesem. To świetna okazja do rozmów i networkingu z uczestnikami.
250+ UCZESTNIKÓW
250+ UCZESTNIKÓW
Dwa tygodnie przed wydarzeniem oraz trzy tygodnie po nim możesz korzystać z platformy do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych. Umawiaj się na spotkania One2One, poznawaj innych uczestników, prelegentów oraz partnerów z firm technologicznych.

 

- BILETY -

last call off

DO UDZIAŁU ZAPRASZAMY:

szczególnie CIO, CISO, menedżerów security i ich zespoły odpowiedzialne za rozwój strategii cyberbezpieczeństwa w organizacjach. Ponadto rekomendujemy udział:

 • Menedżerom IT
 • Architektom IT
 • Kierownikom projektów cyberbezpieczeństwa
 • Menedżerom ds. rozwoju produktów i usług cyfrowych

BIORĄC UDZIAŁ ZYSKUJESZ:

 • miesięczny dostęp do platformy (2 tygodnie przed i 3 tygodnie po wydarzeniu) 
 • możliwość udziału we wszystkich sesjach  
 • możliwość udziału w wieczornym networkingu "Security Screw-Up Stories" w Warszawie
 • możliwość zakładania swoich własnych tematów spotkań  
 • nielimitowaną liczbę spotkań one2one z uczestnikami  
 • podsumowanie tygodnia z najciekawszymi tematami 
 • nagrania ze scen głównych dostępne po wydarzeniu 
 • wsparcie merytoryczne opiekuna  
 • raport podsumowujący 
 • dostęp do społeczności Security Excellence 

- UCZESTNICY O CONNECT -

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

 

ORGANIZATOR

CIONET Polska              DE Group

 

PARTNER STRATEGICZNY

Fundacja bezpieczna cyberprzestrzeń

PARTNERZY

 

- KONTAKT -

 

Ola

 

Marta

 

Kasia Kęsicka

 

WSPÓŁPRACA & PRELEGENCI

ALEKSANDRA ZYGARSKA
aleksandra.zygarska@degroup.pl

UCZESTNICY

MARTA DENEKA
marta.deneka@degroup.pl

PARTNERZY

KATARZYNA KĘSICKA

katarzyna.kesicka@degroup.pl