Warsztaty technologiczne
Wtorek 16 kwietnia 2024 | 12:00 | Online

Od A do Z danych w erze ciągłych innowacji 

Cionet small white logo
Digital Excellence small white logo
Do wydarzenia pozostało
Od A do Z danych w erze ciągłych innowacji

W dzisiejszym świecie sterowanym danymi, umiejętność wykorzystania ich prawdziwego potencjału to strategiczna przewaga.

Zapraszamy na spotkanie, gdzie poznacie najlepsze praktyki modernizacji IT, umożliwiając inteligentne korzystanie z danych i podejmowanie świadomych decyzji, niezależnie od tego, czy znajdują się one w chmurze, na serwerach lokalnych czy w infrastrukturze hybrydowej.

Nasi eksperci nie tylko przedstawią strategie zamieniania danych w wartość dla biznesu, ale również zaprezentują, w jaki sposób nowe technologie, w tym AI oraz Machine Learning, mogą rewolucjonizować sposób, w jaki zarządzamy i analizujemy dane.

 

Prelegenci

KRZYSZTOF
CHIBOWSKI

Digital Transformation Advisory

HPE

ARTUR
STUDZIŃSKI

Solution Architect

HPE

12:00 - 13:00
Od A do Z danych w erze ciągłych innowacji

Agenda spotkania:

  • Przegląd różnych strategii zarządzania danymi - Odkryjcie skuteczne techniki organizacji i harmonizacji danych, niezależnie od ich lokalizacji, w celu wyciągnięcia maksymalnej wartości.

  • Typy danych, czyli wykorzystanie nowych technologii w kontekście LLM - Poznajcie praktyczne zastosowania SI i MLDM (Machine Learning Data Management) do wyciągania wartości ze wszystkich swoich danych.

  • Zaprezentowanie narzędzi i technologii wspierających efektywne, przetwarzanie i analizę danych - Zbadajcie nowoczesne narzędzia, wspierające procesy zarządzania danymi w dynamicznym środowisku.

  • Przedstawienie konkretnych przypadków zastosowania strategii i narzędzi w rzeczywistych sytuacjach biznesowych - Zrozumcie znaczenie priorytetowego traktowania danych w procesie modernizacji i jak może to przyspieszyć podejmowanie decyzji biznesowych.

  • Podsumowanie. 
Organizatorzy programu
Partner warsztatu