Data Connect raport

Organizacje chcą być data-driven i dzięki zaawansowanej analityce wykorzystywać zgromadzone dane do usprawniania swoich procesów i budowania przewagi konkurencyjnej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakich błędów unikać i jak realizować projekty z sukcesem, pokażemy Ci jak się do tego przygotować i co należy zrobić, by transformacja się udała.

line
Data Connect to znacznie więcej niż konferencja! Stawiamy na merytoryczną współpracę CIOs i ich zespołów. Rozmawiamy o szczegółach, podpowiadamy, gdzie szukać odpowiedzi. Bądź w centrum ekosystemu danych – omawiaj doświadczenia z liderami i praktykami z Polski i zagranicy.

Program skupia się na wydarzeniu online w hiperaktywnej formule. Uczestnicy nie tylko mieli szansę wysłuchać wystąpień ekspertów, ale także zgłosić swój własny temat dyskusji. A my podsumowaliśmy najciekawsze wątki w raporcie dostępnym dla każdego!

 

Data Connect pobierz raport

Data Connect

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA

 

 

ikona9


TOPOWE CASE STUDY 

line (1)
Blisko 100 sesji TOPIC i kilkadziesiąt prezentacji SHOW OFF z polskiego i zagranicznego rynku. Mistrzowie danych podzielą się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniami!  

ikona3

ELASTYCZNY FORMAT

line (1)

Dopasowujesz program do codziennych biznesowych obowiązków. O brak nietrafionych prezentacji i zmarnowanego czasu zadba doświadczony zespół moderatorów. 

ikona17

 
 PEER2PEER SHARING
line (1)

Przekonasz się, że dyskusje i wymiana wiedzy między czołowymi CIO i ich zespołami to najlepsza droga do szybkiego wypracowywania skutecznych rozwiązań.


ikona15

SKONDENSOWANA WIEDZA
line (1)

Setki wątków będą porządkowane i tagowane 6 głównymi domenami dla lepszej nawigacji po agendzie. Najciekawsze wątki zostaną podsumowane w ramach domeny w uporządkowanej, esencjonalnej sesji na zakończenie programu.


ikona5

VENDOR FREE & VENDOR OPEN
line (1)

Sam decydujesz jakiej wiedzy szukasz! Możesz czerpać wiedzę od topowych dostawców technologii lub dyskutować w zaufanym gronie pozostałych uczestników! 


ikona16

 

WIĘCEJ NIŻ NETWORKING
line (1)

Podczas programu masz szansę współpracować z najlepszymi ekspertami i wypracować swoje własne rozwiązania. Czekają Cię szczere i otwarte dyskusje oraz setki odpowiedzi na setki zadanych pytań. 


MERYTORYKA

Doświadczony zespół wraz z dyrektorem programowym czuwają nad organizacją i jakością tematów. Oprócz wyboru spośród katalogu kilkudziesięciu prezentacji, uczestnicy mają możliwość zgłoszenia własnych wyzwań i tematów w ramach sesji poszukuję wiedzy” lub „dzielę się wiedzą” w obszarach:  

Przykładowe tematy
Identyfikacja szans obszaru analityki danych w organizacji * Proces pętli analitycznej * Jak zarządzać procesem innowacyjnym w organizacji * Funkcja analityki danych - czy niezależna jednostka, czy funkcja między kompetencyjna *
Przykładowe tematy
Źródła danych AI * Wykorzystanie danych nieustrukturyzowanych w analityce * IOT - źródło danych wysokiej rozdzielczości * Wspólne platformy wymiany danych - klubowe zasoby danych * Zasoby przetwarzania danych - współczesna infrastruktura przechowywania i przetwarzania danych *
Przykładowe tematy
Klasyfikacja obiektów za pomocą analizy obrazu oraz analizy video w scenariuszach produkcyjnych * Analiza danych strumieniowych z urządzeń jak punkt wyjścia dla procesu transformacji branży produkcyjnej * QvoVadis Chmuro – wykorzystanie algorytmów MachineLearning dla potrzeb wykrywania zagrożeń i ataków w usługach bezpieczeństwa *
Przykładowe tematy
Współczesne metody analityczne * Prawne aspekty metod sztucznej inteligencji * Rozwiązania AI wspierające pracę człowieka - perspektywa narzędziowa * Machine Learning Operations * Jak mierzyć jakość modeli analitycznych *
Przykładowe tematy
Jak mierzyć jakość modeli analitycznych * Walidacja i monitoring modeli analitycznych * XAI - interpretowalność modeli analitycznych * Fair aware modelling *
Przykładowe tematy
Zarządzanie ryzykiem w projektach analitycznych * Dostosowanie procesów biznesowych do nowego rozwiązania algorytmicznego * Architektury wdrożeniowe: strumieniowe i wsadowe wykorzystanie modeli analitycznych *
DATA CONNECT DYR-1


Dr hab. Bogumił Kamiński, prof. SGH
DYREKTOR PROGRAMOWY
Data Connect 

Nietuzinkowy umysł o imponującym dorobku naukowym. Od lat jest obsadzany w roli lidera projektów badawczych krajowych i zagranicznych oraz inicjatyw łączących naukę biznes. Przez ostatnie 20 lat brał udział w realizacji ponad 100 projektów z zakresu wdrożenia rozwiązań wykorzystujących analizę danych dla największych polskich przedsiębiorstw i instytucji. 

KEYNOTE SPEAKERS

PRELEGENCI


WEBINARY

Obejrzyj przed wydarzeniem

DATA CONNECT webinar 2
Clean & Elegant
Fully Responsive

 

Jak identyfikować najbardziej wartościowe projekty dla organizacji? Jakie są najważniejsze czynniki wpływające na ich sukces? Jak należy umiejscowić takie projekty w organizacji i jak najlepiej wykorzystać wsparcie CEO w ich realizacji? 

 

 

 

 

OBEJRZYJ WEBINAR

 

DATA CONNECT webinar 1
Clean & Elegant
Fully Responsive

 

Jak wyglądają interakcje na linii - biznes IT i jakie są ich etapy przy realizacji projektów analitycznych? Jakie są główne ryzyka i wyzwania przy wdrażaniu rozwiązań analitycznych mających wspierać core business przedsiębiorstwa? Lepiej budować je samemu czy zainwestować w gotowe rozwiązania?

 

 

OBEJRZYJ WEBINAR

Clean & Elegant
Fully Responsive

 

 

 

NAJBARDZIEJ INTERAKTYWNE DOŚWIADCZENIE ONLINE 
15-16 & 18 CZERWCA 2021
line (1)

WTOREK


20-minutowe prezentacje
2 sceny główne
6 równoległych
 ścieżek
pogłębiondyskusje
 
i indywidualne spotkania
 
 

dzien2

 


20-minutowe prezentacje
2 sceny główne
6 równoległych
 ścieżek
pogłębiondyskusje
i indywidualne spotkania

dzien3


podsumowanie najciekawszych wątków
w ramach 6 ścieżek tematycznych:

#BusinessValue
#DataManagement
#DataInTheCloud

#Modeling
#Architecture

#DeliveryStrategy

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU 

Wierzymy, że wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami firm o podobnej skali jest najlepszym sposobem do wypracowania efektywnych rozwiązań,
dlatego udział w wydarzeniu rekomendujemy szczególnie CIO i ich zespołom odpowiedzialnym za wdrożenie organizacji Data-Driven a także: 

CDO 
Menedżerom IT  
Menedżerom ds. analizy, jakości danych, governance, 
Architektom IT 
Menedżerom AI *Organizator ma prawo do odmowy udziału w wydarzeniu, jeśli zgłoszone osoby znajdują się poza grupą docelową wydarzenia.  
 
pasek linia2


W CENIE BILETU OTRZYMUJESZ

• • • 
Wybór spośród kilkudziesięciu prezentacji  
Możliwość współtworzenia programu poprzez zgłaszanie własnych tematów sesji  
Wcześniejszy dostęp do platformy i pełnej agendy   
Indywidualne oraz grupowe spotkania z liderami i praktykami z Polski i zagranicy 
Wsparcie opiekuna merytorycznego na każdym etapie projektu 
Raport podsumowujący projekt  
Dwutygodniowy dostęp do nagrań sesji ze sceny głównej  
 • • • • 

 
ikona17REJESTRUJĄC SIĘ W GRUPIE, OTRZYMUJECIE ATRAKCYJNIEJSZE CENY!

• • • 
2-3 osoby ze zniżką 10%

• • • • 
4-5 osób ze zniżką 15%  

• • • • 
6 i więcej osób ze zniżką 20% 

line

Powyżej 10 osób możliwość przygotowania dedykowanej oferty 
Zniżki nie łączą się ze sobą.  

 

 

ORGANIZATOR

 

CIONET Polska

PATRONAT HONOROWY

KONTAKT

line (1)

maski-40w

 

maski-48w

 

 

 

 

 

 

KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW

KATARZYNA NOWAK
katarzyna.nowak@cionet.com

KONTAKT DLA PARTNERÓW I PRELEGENTÓW

ALEKSANDRA ZYGARSKA
aleksandra.zygarska@cionet.com