Join us
Login

SAP Polska dołącza do CIONET

Published by Redakcja CIONET Polska
August 17, 2020 @ 7:30 AM

Nasza społeczność wzbogaciła się o nowego partnera. SAP wniesie do życia CIONET wiedzę ekspercką i doświadczenie z zakresu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu. 

 

W CIONET stawiamy nie tylko na wzajemną inspirację, ale przede wszystkim na praktyczną wymianę wiedzy i doświadczeń z pierwszej ręki. Tym bardziej cieszy nas fakt, że do grona ekspertów wspierających największą w Polsce społeczność liderów cyfryzacji dołącza firma będąca globalnym liderem. Bogactwo doświadczeń i dobrych praktyk SAP z projektów transformacji firm w inteligentne organizacje wzbogaci nasze dyskusje o ciekawą perspektywę. 

 

SAP Polska będzie reprezentowany w CIONET przez Thomasa Duschka, który od maja 2020 jest dyrektorem zarządzającym w Polsce. Pracując na rynku niemieckim, Thomas wspierał transformację cyfrową firm z sektora retail, produkcyjnego i motoryzacyjnego. Przed dołączeniem do SAP, przez łącznie 13 lat pracował w IBM i HP jako kluczowy menedżer odpowiedzialny za rynek sprzętu, oprogramowania i usług.  

 

- CIONET to prężnie działająca i rozwijająca się społeczność prawdziwych cyfrowych liderów.  Stając się jej częścią wnosimy do niej bogate doświadczenia w realizacji projektów transformacji cyfrowej w wielu obszarach polskiej i globalnej gospodarki. W tych bezprecedensowych czasach wymiana praktycznej wiedzy staje się szczególnie istotna. Jestem przekonany, że dzięki otwartemu dialogowi, swobodnemu przepływowi inspiracji i skupieniu się na rozwoju rozwiązań chmurowych na polskim rynku, możemy wspierać się wzajemnie w osiąganiu sukcesów biznesowych  skomentował Thomas Duschek. 

 

- Dzisiaj członkowie społeczności CIONET poszukują wiedzy przede wszystkim o tym, jak dopasować organizacje do zmian wywołanych przez digitalizację biznesu, transformację do chmury, innowacje w wykorzystaniu danych. To tematy, w których SAP ma unikalną wiedzę i doświadczenie - komentuje Krzysztof Frydrychowicz, partner zarządzający CIONET Polska. 

 

Zapowiada się bardzo ciekawa współpraca – wierzymy, że przysłuży się dalszemu rozwojowi społeczności! 

Posted in:CIONET Poland

You May Also Like

These Stories on CIONET Poland

Subscribe by Email

No Comments Yet

Let us know what you think